RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM "WELCOME10"
Koszyk

Wywiad ze Stefanie Seyda, założycielką Natucain

Opublikowane przezAnna Krzyna w
Wywiad ze Stefanie Seyda, założycielką Natucain

CO CIĘ ZAINSPIROWAŁO DO OPRACOWANIA NATUCAIN?

Jestem wielką fanką kosmetyków z aktywnymi składnikami. To tutaj doskonale łączy się medycyna i biochemia. Kiedy w 2008 roku pracowałam nad wprowadzeniem na rynek pierwszego produktu do rzęs, bardzo dużo nauczyłam się o rynku kosmetycznym i potrzebach klientek. Jako lekarz wiem, co sprawia, że włosy rosną i wyglądają pięknie, a dzięki tej wiedzy wielu ludzi może czuć się lepiej i piękniej wyglądać.

 

CZY PODCZAS PRACY NAD PRODUKTEM MIAŁAŚ JAKIEŚ SZCZEGÓLNE TRUDNOŚCI?

Chcieliśmy znaleźć i opracować idealną formułę oraz innowacyjne, zrównoważone cząsteczki. Zwykle trwa to od 8 do 10 tygodni, zanim włos rozwinie się z cebulki do momentu, w którym staje się widoczny - czyli przez długi czas. Dlatego użyliśmy innych składników aktywnych, aby szybciej można było zobaczyć pierwsze efekty. Już po 3-4 tygodniach widocznie zmniejsza się wypadanie a struktura włosa staje się silniejsza.

 

JAKI JEST GŁÓWNY SKŁADNIK NATUCAIN STYMULUJĄCY WZROST WŁOSÓW?

MKMS24 to złożony składnik aktywny z bambusa, soczewicy i tymianku, który uwalnia swoją silną skuteczność w procesie biochemicznym. Włosy mogą prawidłowo rosnąć tylko wtedy, gdy cebulki są dobrze odżywione.

 

CZYM RÓŻNI SIĘ NATUCAIN OD INNYCH PRODUKTÓW DOSTĘPNYCH NA RYNKU?

Natucain nakłada się na skórę głowy i działa dokładnie tam, gdzie potrzebuje tego organizm: u nasady włosów. Nasze niezależne badania potwierdzają skuteczność u 90% użytkowników.

 

CZY WYPADANIE WŁOSÓW WPŁYWA INACZEJ NA MĘŻCZYZN A INACZEJ NA KOBIETY?

Wypadanie włosów z pewnością ma bardzo różne konsekwencje emocjonalne. Mężczyźni zawsze znajdą wokół siebie „innych cierpiących”, a łysa głowa może wyglądać bardzo fajnie. Moim zdaniem, do tej pory tylko Sinéad O'Connor i Cara Delevingne pokazała, że kobiety też tak mogą. Nasz produkt działa równie dobrze u mężczyzn, jak i kobiet.


Nowszy post