RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM "WELCOME10"
Koszyk

Poznaj dr Stefanie Seyda

Stefanie studiowała medycynę na prestiżowym Uniwersytecie Oxfordzkim, pracowała jako lekarz na arenie międzynarodowej oraz spędziła lata na opracowywaniu przełomowych składników aktywnych w innowacjach kosmetycznych. Jej determinacja w poszukiwaniu metod dla dotychczas nierozwiązanego problemu wypadania i wzrostu włosów, doprowadziła do odkrycia i opracowania rewolucyjnego składnika aktywnego MKMS24. Dzięki temu, że przywiązuje najwyższą wagę do stosowania naturalnych składników, które nie powodują skutków ubocznych, pracowała z technologią komórek macierzystych, która pozwoliła jej wyodrębnić MKMS24 z ekstraktów z bambusa, tymianku i soczewicy. MKMS24 pomógł już wielu kobietom i mężczyznom przyspieszyć wzrost włosów i pozytywnie wpłynąć na ich poczucie wartości.

BLOG

Treści na naszym blogu tworzone są przez eksperta dr Stefanie Seyda. Znajdziesz tu wiele informacji o marce Natucain, składnikach, pielęgnacji włosów, a także wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia i  kondycji włosów.

SPRAWDŹ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco informowany o nowych produktach lub promocjach związanych z Natucain i zdrowiem Twoich włosów.