RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM "WELCOME10"
Koszyk

Wyniki naszych badań Natucain

Niezależnie od tego, czy jest to wiek, dziedziczenie, choroba czy stres, włosy, które stają się jasne, wydają się brzydkie i sprawiają, że czujemy się nieatrakcyjni. Co można z tym zrobić?
Chcemy, aby nasi klienci czuli się dobrze w swoim ciele, znów piękni i atrakcyjni. Wierzymy w Natucain.
Ale sama wiara nie pomaga w wypadaniu włosów. Dlatego przetestowaliśmy nasz produkt pod kątem jego skuteczności w kilku badaniach klinicznych.

WYNIKI BADAŃ - Pozytywny wpływ na geny

W tym badaniu klinicznym zbadano wpływ czterech różnych ekstraktów roślinnych na ekspresję genów w mieszkach włosowych. W tym badaniu MKMS24 został przetworzony w neutralny produkt, który był nakładany na skórę głowy badanych przez 3 tygodnie, rano i wieczorem . Przed i po zabiegu usunięto i przeanalizowano kilkanaście mieszków włosowych, w tym 30 genów szczególnie kluczowych dla fizjologii włosów.

Te wyniki wskazują na pozytywny zmianę ekspresji genów czynnika wzrostu fibroblastów (FGF7 7 *) i z noggin jak również genów pigmentacji włosów. Oba geny zostały silnie aktywowane przez MKMS24 .

Ekspresja FGF7 wzrosła o 62%, a w kubek 89% po trzech tygodniach leczenia . FGF7 stymulowano u 8, a noggin u 13 z łącznie 15 badanych osób, co miało pozytywny wpływ na porost włosów.

* FGF7 i białka noggin są związkami sygnałowymi, które są ważne dla wywołania nowej fazy wzrostu włosów. Podczas gdy noggin hamuje aktywność „białka morfogenetycznego kości 4” (BMP4), które odgrywa rolę supresyjną w przejściu z fazy telogenu z powrotem do fazy anagenu, FGF7 pomaga poinstruować komórki rozrodcze włosów, aby się rozmnażały i zainicjowały nowy cykl włosa.

WYNIKI BADAŃ - Pozytywny wpływ na porost włosów

W dalszym badaniu 7% ekstrakt MKMS24 został przetworzony na produkt neutralny i przetestowany na łącznie 17 osobnikach testowych, 7 kobietach i 10 mężczyznach . Badany produkt został zastosowany do określonego obszaru na skórę głowy dwa razy dziennie przez okres 20 tygodni . Przed i po fazie testu leczone obszary skóry głowy fotografowano z bliska za pomocą tzw. „Fototrichogramu” . Następnie oceniano je za pomocą specjalnego oprogramowania do analizy wzrostu włosów i liczby mieszków włosowych.

Dwa dni później ogolony obszar został ponownie sfotografowany w celu sprawdzenia liczby mieszków włosowych w fazie wzrostu (włosy anagenowe).

Okolice skóry głowy poddane działaniu ekstraktu MKMS24 wykazały zwiększoną gęstość włosów anagenowych (+ 21,7) oraz zmniejszoną gęstość włosów telogenowych (-36,3). Na początku 20-tygodniowej kuracji u badanych stwierdzono nieznacznie zwiększoną utratę włosów z około 22 włosami telogenowymi. Pod koniec badania w tej samej strefie można było znaleźć tylko około 12 włosów telogenowych.

MKMS24 to w 100% naturalna, wolna od hormonów formuła z technologią komórek macierzystych z bambusa, tymianku i soczewicy. Stymuluje włosy u nasady, wydłużając fazę wzrostu włosa i jednocześnie skracając fazę wypadania włosów, wspomaga rzeczywisty odrost włosów.

 

  • Zmniejsza wypadanie włosów o 90%
  • Poprawia wzrost włosów o 93%
  • Widoczny wzrost do 30 000 nowych włosów
  • Brak znanych skutków ubocznych
  • 100% naturalnych składników
  • Pierwsze efekty w ciągu 6-8 tygodni
  • Łatwy w aplikacji
  • Bez hormonów, silikonów, parabenów i siarczanów
  • Nietestowany na zwierzętach

Nasi testerzy tak uważają

„Na początku byłem sceptyczny. Jestem po pięćdziesiątce i od wielu lat mam okrągłe wypadanie włosów na czubku głowy, co nie jest rzadkością w moim wieku. Mimo to nigdy nie chciałem tego znieść. Wypróbowałem już kilka produktów, niektóre z poważnymi skutkami ubocznymi, w tym dreszcze, intensywne kołatanie serca i silne bóle głowy. Po tym zrezygnowałam z poszukiwania produktu, który stymulowałby porost włosów bez żadnych skutków ubocznych. Natucain spotkałem kilka miesięcy temu - w 100% naturalny! Wiedziałem wtedy, że chciałbym spróbować jeszcze raz. Jeśli spróbuję, to tylko z naturalnym, wolnym od hormonów produktem! Teraz, po 10 tygodniach, cieszę się z nowego startu. Moje okrągłe wypadanie włosów jest już ledwo widoczne, nowe włosy są mocne i odrosły w moim naturalnym kolorze. Mogę serdecznie polecić Natucain każdemu, kto chciałby mieć grubsze włosy w naturalny sposób - to nowe podejście do życia! ”

Grzegorz (55 lat)

„Jestem pod wrażeniem, jak łatwo jest używać Natucain. Potrzebujesz trochę cierpliwości, a zostaniesz nagrodzony wzmocnionymi włosami. Nie mam ostrego wypadania włosów, ale od kilku tygodni zauważyłem, że mam tendencję do osłabienia włosów z powodu stresu na studiach i dlatego ponownie zacząłem stosować natucainę, aby wzmocnić włosy. Chciałem rozwiązać ten problem, zanim naprawdę stanie się dużym problemem. To faktycznie działa! ”

Marcin (25 lat)

Więcej wyników

Często zadawane pytania dotyczące Natucain

Czy mogę używać Natucain Hair Activator po chemioterapii?

Natucain Hair Activator ma dobre wyniki pokazane na ludzi, którzy kupili produkt po chemioterapii zostały wykorzystane , ponieważ jest to hormon wolna. W każdym przypadku przed użyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Czy Natucain Hair Activator można stosować podczas ciąży i karmienia piersią?

Natucain Hair Activator oparty jest w 100% na naturalnych składnikach. Mimo to przed użyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Czy mogę stosować Natucain Hair Activator po przeszczepie włosów?

Tak. Możesz (kontynuować) stosowanie Natucain Hair Activator 5-7 dni po przeszczepie włosów, gdy tylko utworzą się pierwsze strupy. Ważne jest, aby nie mieć żadnych obszarów objętych stanem zapalnym ani otwartych.

Podobają Ci się nasze wyniki testów i chciałbyś je zobaczyć na własne oczy?

W takim razie wypróbuj teraz nasz Natucain Tonic Spray: